Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megbolondult a bébiőr vagy...

Szilvi27hu kérdése:

Megbolondult a bébiőr vagy már én? Idős beteg embert ápolok és bébiőrt használunk éjszakára. Tegnapelőtt este amint bevittem a bébiőrt a hálóba, aztán a pacienst is, mire a szobámba értem gyereksírást hallok a bébiőrből.

Figyelt kérdés
Hozzáteszem,nincs szomszédunk közelben,az első ház kb. 150 m-re van.Lehetséges hogy a vevő része képes volt felvenni hangot.Mert kb.2 hónapja itt volt a kisunokája a paciensemnek,és a háloszobájában aludt,a bébiőrrel.Felvehette a hangot és 2 hónappal később lejátszhatta?Ezt kimondani is elképzelhetetlen.És kb.1 hete csak recseg,sipol,idáig semmi baja nem volt.Valaki értelemes magyarázatot tud rá?

#bébiőr #meghibásodás #gyerekszoba #elektromos szerkezetek
2015. jan. 1. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Kiemelnéd a kérdésed, légyszíves! Mert engem is érdekelhet, hogy mi erre a technikai magyarázat.
2015. jan. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!