Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen barkács fém vágóeszközt...

Milyen barkács fém vágóeszközt javasoltok olyat, amely nem gagyi, tehát meghibásodás esetén javítható, alkatrész beszerezhető és nem túl drága?

Figyelt kérdés
A bőröndöt szeretném megvasalni,van is itthon könnyű fémlap (számítógép tápegységburkolata)Gondoltam ebből vágok vasalatot a bőröndnek hogy feljavítsam,mert a két kerék közti bőröndrész alja nagyon kopik.
2014. dec. 17. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
flex, és köszörű!
2014. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, oszloposfúrót ne vegyen még?


A pc táp sima vaslemezből van, semmi spéci acél. Oda jó egy rendes lemezolló is, utána meg csiszolópapírral, kisreszelővel sorjázás, ezt megúszod gépvásárlás nélkül. Fúród meg nyilván van, vagy szöggel lyukasztod?

Azt ugye tudod, hogy a pc táp doboz anyagán csak egy vékony kis felületi védelem van, maga a lemez nem rozsdamentes.

Ugyan vastagabb anyagokon használtam, de szépen, simára dolgozik ez a fajta flexre szerelhető smirglis korong:

[link]

2014. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,kapok márka ajánlatot olyat,ami már bevált nektek.Ez lett volna a kérdésem lényege! Mert egyszer vettem fúrókalapácsot,ami néhány betonfúrás után elromlott javíthatatlanul,mert nem gyártanak hozzá alkatrészt.Ócskavas lett belőle új állapotában!Azt tudom,hogy sarokcsiszolót vágókoronggal,vagy ollót kéne vennem,(de ollót inkább nem,mert a sarokcsiszolót azt több mindenre használhatnám.Tehát nektek milyen kisgép vált be,hogy a gagyit elkerüljem?
2014. dec. 18. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan kisgépet kérdezel: én teszkós fúrót, flexet használok, de tudom, hogy hol a helyük a Nap alatt. Alkalmi barkácsra megfelelnek, munkára már nem lenne tartós.
2014. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor a lényeg;ha veszek egy jobb sarokcsiszolót,hozzá vágókorongot,akkor oké?
2014. dec. 18. 11:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam. [link]
2014. dec. 18. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes! Kisebb munkákra + felel! 230 flex "nagy flex" komolyabb vasvágásra...
2014. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!