Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a Sony Playsta...

Ndani97 kérdése:

Mi van akkor ha a Sony Playstation 3-mam másodszor lett sárga ledes?

Figyelt kérdés
2013 januárjában meg lett csináltatva a PS3-am mivel sárgaledes lett... Konzolvilágban csináltattam meg.. 1.milyen precizítással szerelték meg hogy ennyi idő után elromlott?.. méghozzá ugyan az a diagnosztika. 2. itt gondolom akkor nem is a CPU-cal volt a baj hanem a hűtéssel.. akkor miért nem csinálták meg azt is? Mivel én úgy kértem hogy határozzák meg mi a baja.. nem tűntettem fel nekik a Sárga ledet.. Most azt se tudom hova fussak.

#PS3 #YLOD #sárga ledes meghibásodás
2014. szept. 16. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Most megnéztem a weboldalukat, nem látom, újragolyózást vállalnának. Minden esetre most biztosan ez következik. Nem egy hatalmas munka, viszont kell hozzá egy BGA állomás. Viszont mivel ez nem éppen olcsó mulatság, nem biztos, hogy minden szerviz bevállalja.
2014. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mi van akkor ha a Sony Playstation 3-mam másodszor lett sárga ledes?"

Semmi...a fat gép akármikor lehet sárga ledes hiába csinálták meg xx-szer előtte...


Ez a fat gépek átka

2014. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!