Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó videó konvertáló programot...

Jó videó konvertáló programot kb. mennyiért kapok boltban?

Figyelt kérdés
Ha egyaltalán van boltokban :S am a lényeg hogy dvd-ből tudjak mp4-et csinálni. letölteni nem szeretnék a vírusok miatt és már sokat próbálkoztam hogy találjak vmit de mind fizetős, és biztos nem fogom megadni a bankszámlaszámomat.válaszokat előre is köszi :)
2010. jan. 27. 18:18
 1/7 anonim válasza:
10000 pínz lesz
2010. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ajánlok olyat ami nem fizetős, és nem vírusos: A 2 legjobb; Any video converter, Total video converter

Ez a 2 a legjobb ingyenes, és nincs vírus... Én is ezeket használom

2010. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szia köszi a választ! nos az any video converter nekem is bevált egy darabig ugye mert egy idő után már csak 5 percet konvertál, le is töltöttem de amikor már lejárt ez a nem tudom talán időkorlát? akkor ki írja hogy legyek vmi prémiumos felhasználó. én ezt úgy értelmeztem, hogy fizetős.. :( ezek szerint mégsem ? :)
2010. jan. 27. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor én is ajánlok egyet: MediaCoder! Ingyenes, de ajánlott hozzáértőnek lenni, mivel rengeteg beállítási lehetőség van benne. Persze meg lehet oldani laikus szemmel is, de az igazán jó videóhoz sok mindent kell állítani.
2010. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyi, hogy egyszerre csak 20 videót tudsz konvertálni és 10-nél feldob egy ablakot, amit le kell okézni. Persze lehet ennél is "prémium" felhasználónak lenni (ez esetben ez a 2 dolog megszűnik), de anélkül is teljes értékű a program, nincs benn egyéb korlátozás.
2010. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg a Total video convertert vagy a divx convertert
2010. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2010. febr. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!