Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 40GB os Play Station 3 elég?

40GB os Play Station 3 elég?

Figyelt kérdés

Nem akarok rá se filmet,se zenét se semmit letölteni, csak szimplán játszani rajta, nem is sok játékot, csak egy pár játék tetszik, de az nagyon ,nagyja része Call of Duty. Egyszerre nem játszanék több játékot.


Sok helyen írják hogy kevés, meg hogy nekik 150GB-os és így sem elég.


Ilyen 10 játék elmentésére egyszerre elég lenne?



2014. nov. 1. 15:30
 1/3 anonim válasza:
40 GB az tényleg kevés, bár 10 játékra talán akkor lenne elég ha nem kéne telepíteni a játékokat, szóval minimum egy 150 GB, nekem 3 éve van meg a 320GB és már csak 60 GB szabad.
2014. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még az előző vok, nem beszélve arról, hogy a 40 sem 40 hanem csak kb 35 vagy kevesebb, nekem a 320 GB az 295 volt azt hiszem
2014. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

40gb ps3 tuti fat... fatnál pedig gyakori a sárgaled probléma... én nem vennék...

Inkább keresnék egy ps3 slimet


Ez a tárhely megosztott:

Van olyan játék aminél kötelező a telepítés pl: GTA V 8.5 gb-t telepít + patchek 1.5gb (ezt pl superslim 12gb re fel se tudod rakni [hogy a multi is fusson])


De vannak olyan játékok ahol semmit sem kell telepíteni...


Beírod a google ba pl xxxjáték cover általában hdd alatt talász számokat ott írja, hogy hány mb kell neki

2014. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!