Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Internetadó hogy működik?

Internetadó hogy működik?

Figyelt kérdés
üdv! az lenne a kérdésem hogy ez pontosan hogyan is vonódik le? a szolgáltató számol rá?... én nem Magyarországon élek ezért bocs az amatőr kérdésért de nem túl sokat tudok róla... pl ha én külföldön külföldi szolgáltatóval magyar oldalon böngészek,, vagy ha Magyarországon magyar szolgáltatónál külföldi ip címmel külföldi oldalon netezek akkor miva? de ennek fordítottjába is amit fentebb írtam h magyar oldalt nézek külföldről akkor végül is magyar rendszert használok és a magyar szerverekről kérek adatot/adatforgalmat de hogy tudnák tőlem azt levonni? zavaros nekem egy kicsit az egész megköszönnék egy választ vagy egy linket ahól leírják mert én nem találtam.... ja és még1 mikortól is lesz ez? előre is bocs az informálatlanságért :)

2014. okt. 23. 11:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

hehe el is tom képzelni így milyen lehet majd a mekis wifi::

ööö két sajtburger lesz meg egy giga net.... :D de amm t

2014. okt. 23. 18:14
 12/12 A kérdező kommentje:
--- tényleg ez így elég eszement ötlet...
2014. okt. 23. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!