Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fülhallgatót vegyek?

Milyen fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
utcára, és utazáshoz használnám. metált rockot és rapet hallgatnák, és ezeknek a különböző variációit, kombinációit. Max. 10.000 forintom lenne rá, és androidos telefonhoz használnám

2014. okt. 20. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy Sony MDR-EX35 fülhallgatót használtam nagyon sokat, kb. 3-4 évig bírta és ötezer körül volt az új ára. Jól szóltak rajta a gitáros zenék, de nem volt túl jelentős a mélytartománya, bár nekem bejött.


Próbáltam Sennheiser CX 150-t, ez is 5-6 ezer körül van és ebben sokkal erősebb a basszus, nekem már túl sok. Szerintem ez, vagy a cx 200 lesz neked a legmegfelelőbb.


Jelenleg egy AKG K330-t használok, ez rohadt jól szól, de vagy 12 ezerbe kerül.


Mindhárom füles agybadugós kivitel, tehát nem kell csutkára tekerni, hogy rendesen halld és másokat sem zavar a kiszűrődő csöves dárenebész...

2014. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem Skullcandy Ink'd 2 van, márciusban lesz egy éves és eddig jó.

Hogy a hangzása milyen, azt nem tudom, nem vagyok egy vájtfülű, de sztem 10e alatt ez ok.

2014. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én valamennyit konyítok a fülesekhez és nem vennék skullcandy-t mert az árát nem éri meg csak nagyon jó nevű márka ezért kerül sokba
2014. okt. 21. 21:11
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. végül a sennheiser cx200-as mellett döntöttem.
2014. okt. 22. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!