Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fülhallgatót vegyek?

Milyen fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon hamar elromlanak a fülesem, bár tény, hogy mindig elég olcsókat vettem, de azért vigyáztam rájuk. Most szeretnék rászánni egy nagyobb összeget (4-5ezer forintot). Lehet, hogy másnak ez nem nagy összeg. Nekem az. Sonyba gondolkozok. Az jó? Vagy inkább valami másfajtát vegyek? És mi alapján válasszak? Az lenne a lényeg, hogy hangosan és jól szóljon és tartós legyen. Szóval ne romoljon el egy hónap után.
2014. aug. 13. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Skullcandyt szoktam venni. A legolcsóbb kb. 3000Ft, és kb. évente kell lecserélni, ha egy kicsit is ügyelsz arra, hogy ne gyömöszöld össze-vissza a drótját. Egész jól is szól. A többi márka olcsóbb fülesei nálam eddig mind hamar, egy-két hónap alatt bekrepáltak, de ez bírta a strapát.
2014. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, a sony az jo, nekem is olyan van. :-) Nem is draga, es minösegi is. Söt, a sony mp3/mp4 lejatszokat is javaslom, azok is szuperek :)
2014. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha egy évet kibírna akkor már nem panaszkodnék, sőt, ha csak fél évet már az is megfelelne, de az, hogy egy hét után már recseg, két hét után pedig nem szól, az azért elég idegesítő. Sőt, az a kedvencem amikor megveszem a boltba, kibontom és már nem jó
2014. aug. 13. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!