Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ilyen szarok a fülhallga...

Miért ilyen szarok a fülhallgatók és kínaiak?

Figyelt kérdés
most vettem egy headset-es fülhallgató 6ezerért és nem jó a sony xperia-ba. ha olcsó fülhallgatót veszek akkor is szar a hangzása recseg meg halk ha drágát veszek az is recseg meg halk. már elegem van abol hogy nem kapok normális fülhallgatót ami hangos nem recseg nem viszhangos és szép tisztán szól. de ilyet sehol se kapok csak a pénzt dobom ki rá. és nem tudom hol tudnék normális fülhallgatót veni. még a telefon boltokba is szar a fülhallgató mert 3500vetem a telenorba és az is recseg és szar. kár hogy nincs normális fülhalgató :/

2014. okt. 12. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Máshol is kipróbáltad őket, vagy csak a telefonban? Mert lehet hogy a telefonod csatlakozója nem százas már.
2014. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. anyám teloján öcsém teloján. és a telefonom uj elmondom neked 2hónapos. ne hogy már 2hónapos telo csatlakozoja szar lenne. anyám nokiáján is szar a fülhallgató öcsém samsungján is rosz. gép hangfalába is be dugtam és ott is recseget. szerintem a fülhallgató a rossz és elég drága volt.
2014. okt. 12. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon peches vagy, vagy igazából gagyi fülhallgatót veszel drágán. Vidd vissza, ilyen hibával ki fogják cserélni. Akár rögtön ki is próbálhatod, hisz a teló nálad van.
2014. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem lehet ki probálni aza baj hogy nem engedik. már probáltam töbször is kérni de nem lehet mert a fülhallgató zsíros lesz mindig ezzel jönek. de hát ez már a 3dik szar fülhallgató amit vettem.
2014. okt. 12. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre szoktam azt mondani, hogy nekem nincs annyi pénzem, hogy olcsó cuccot vegyek. Látod, már így is ráköltöttél annyit, mintha vettél volna egy rendes fülhallgatót. Telefon boltban meg nem veszünk semmit telefonon kívül, mert borzalmasan túlárazott minden. Sennheiser agybadugós fülessel nehéz mellélőni amúgy.
2014. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fritzkó Mákiel válasza:
Szia örülök h rád találtam :) Húgomnak volt az a problémája h a fülhallgató elszakad. Emagról rendelt 1 Bluetoothosat (ez is el tud szakadni de csak ahol a 2 bedugó összeér). Hátránya hogy tölteni kell mint pl a telókat, kb 2 órár bír de nagyon jól szól vagy rendelhetsz zsinórosat. Szerintem azok is jók lehetnek. Postára küldik a nevedre (vagy anyukádéra nemtom kérdezd meg megy-e postára) személyit kell megmutatni meg ott kifizetni.
2016. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!