Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen jó fülhallgatók vannak...

Milyen jó fülhallgatók vannak max 3000 ft-ért?

Figyelt kérdés
Elég fontos lenne, mert elromlott a mostani, de nincs rá 3000 ft-nál több pénzem.

2013. nov. 25. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel mindegyik tönkremegy pillanatok alatt, inkább vegyél 10 db-ot a legolcsóbb 300 FT-osból, jobban jársz.
2013. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Áhhhhh,figy pár ezerrel megpótolod és minőségit kapsz!

De ha nagyon nem bírod ki,van TDK és Maxell (mint az írható lemezknl,elemeknél is)...kommersz kategória,egy ezres körül vannak.....

2013. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez ízlés dolga is, én pl. az eddigiek közül csak a Sony fülhallgatóim hangját szerettem (mindig egy párezrest vettem, mindegy milyet, nekem bejött mind), mások szerint pedig az nem szól jól... Nem vagyunk egyformák.

Többet én se adnék érte, úgyis megpusztul egy idő után (ha jó is a minősége, valami tuti éri, mindenféle külső helyszínen használom és az sem esélytelen, hogy rálépek)... A kis olcsó vackoknak viszont pocsék hangjuk van.

2013. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább fejhallgatót vegyél, már ebben az árkategóriában is jóval tartósabbak a fülhallgatóknál.

Picivel 3000 Ft felett:

Maxell Tribal: [link]

Maxell Retro DJ: [link]

2013. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!