Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Többször is ki lehet cseréltet...

Többször is ki lehet cseréltetni hibás terméket a boltban?

Figyelt kérdés
Vettem június elején egy fülest. Két hét után elromlott, viaszavittem, az eredeti blokkot is visszakaptam. Akkor ugye ki lehet megint cseréltetni? Ugyanis ismét elromlott. Fél év gari van rá. Nem akarok másik fülest, csak ezt cseréljék ki. Egyébként nem hiszem, hogy én lennék a ludas a dologban, volt fülhallgatóm, ami egy évig is bírta.
2014. júl. 8. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában ha kicserélik, utána megint van egy fél évi gari.
2014. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem cipővel volt ugyanaz. Megvettem, másnap elmentem benne a városba és félúton elszakadt a pántja(mindkettő). Visszavittem, kicserélték. El akartam menni benne suliba, ahogy kiléptem az ajtón ugyanott elszakadt. Visszavittem, kicserélték...picit megrángattam a pántot, hogy nehogy megint akkor szakadjon el ha úton vagyok...elszakadt. Visszavittem, kivertem a balhét, visszakaptam a pénzt és egy másik boltban megvettem ugyanazt a cipőt...és lám még mindig tökéletes :D
2014. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D Akkor ma elmegyek. Csak nehogy ugyanaz az eladó legyen, mint a múltkor is, kicsit cikinek érezném. :S :D
2014. júl. 8. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!