Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti melyik tabletet vennétek...

Ti melyik tabletet vennétek tanulás céljából?

Figyelt kérdés

Főleg PDF-eket olvasnék rajta, amikben képek is vannak (anatómia atlasz, előadások..stb).

Első:

[link]

Második:

[link]



2014. jún. 23. 22:21
1 2
 11/14 anonim válasza:

"akkor a tied egy technikai csoda

volt ghoo-m, 6000ért adtam el, semmi nem ment rajta, a proci a világ leszarabbja, segédproci volt eredetileg, sose vegyél ghoo-t, nincs hozzá se rom se semmi, használhatatlan"


Akkor egy csodám van nekem is, és a környezetemnek is, ettől függetlenül tökéletes tanulásra, ha tetszik, ha nem.

2014. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

te valami ghoo kereskedő vagy? vagy minek hazudsz ekkorát?

1gigán megy a procija és az 512 ramból max 300 érhető el, aki ért hozzá azt tudja hogy ez mit jelent: használhatatlan


az aksija olyan gyengusz hogy 2 óra alatt csontra lemerül, persze lehet hogy neked ez elég, használd egészséggel

2014. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tanulásra - hangsúlyozottan PDF-ek olvasására - biztosan iPadet vennék (ahogy tettem is). Egyrészt ennek a képaránya áll a legközelebb az A4-hez, másrészt iOS sokkal jobban kezeli ezt a formátumot, mint az androidos olvasók. 300 megás, scannelt oldalakat tartalmazó mega-PDF-et is gond nélkül tudtam olvasni iPad3-on, egyetemi jegyzeteimmel sem volt probléma. Egy retina kijelzős, 9,7"-os iPad4-et már 120 ezer forintért be tudsz szerezni Apple Premium Resellertől - gondolom kis kereséssel olcsóbb helyet is találsz.
2014. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

"te valami ghoo kereskedő vagy? vagy minek hazudsz ekkorát?

1gigán megy a procija és az 512 ramból max 300 érhető el, aki ért hozzá azt tudja hogy ez mit jelent: használhatatlan

az aksija olyan gyengusz hogy 2 óra alatt csontra lemerül, persze lehet hogy neked "


Szerintem meg te vagy itt aki kamuzik. Annyira nem tudod, hogy oktatásra- tanulásra kevés pénzzel, hogyan lehet felhasználni egy alap tabletet, hogy szinte már bennem az van, hogy te valami kis elkényeztetett gazdag szülők buta gyermeke vagy.

Amit írtam tabletet jó tanulásra, olvasni szinte meg tökéletes. Persze ha játszani, meg minden modern NEM tanulási céljaidat akarod kiélni, akkor nyilván kevés, de tanulni, olvasni tökéletes, és képzeld nem csak 7 col feletti retina kijelzővel lehet!

Ami meg megmarad neki pénz, azt így látatlanban is azt hiszem lesz máshol helye.


"használd egészséggel"


Így is használom. :)

2014. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!