Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti melyik tabletet vennétek...

Ti melyik tabletet vennétek tanulás céljából?

Figyelt kérdés

Főleg PDF-eket olvasnék rajta, amikben képek is vannak (anatómia atlasz, előadások..stb).

Első:

[link]

Második:

[link]



2014. jún. 23. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem eggyel korábbi Samsung Galaxy Tab van, és ajánlom neked a márkát.
2014. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nekem 3110es galaxy tab van és nem ajánlom neked a márkát

kicsit se

belassuló szar

2014. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Asus Memopad!

A MMban nézegettem a tabokat, teszteket is olvastam, ez alapján írom ezt.

2014. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ipad, az bírja leghosszabb ideig fagyás, lassulás nélkül.
2014. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ha lenne 2-300 ezrem tabletre, nem ezt a kettőt linkeltem volna be, hanem gondolkodás nélkül a legdrágább iPadet vettem volna meg.
2014. jún. 24. 11:29
 6/14 anonim ***** válasza:

2-300 ezer egy ipad? jó drága helyen vásárolsz!


vegyél egy használt ipad2 vagy ipad mini-t 50ért, azzal jobban jársz mint ezekkel

2014. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

iPad is van már 110 körül, ha nem Air-t veszel... a Mini még sokkal olcsóbban is. És szerintem sokkal jobban jársz vele, mint Androidos tabletekkel.


Retina Display, iOS, szerintem gondold át.

2014. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy nekem ábrákat kell néznem, tehát egy 7 colos kijelzővel nem vagyok kisegítve..
2014. jún. 24. 11:54
 9/14 anonim válasza:

Hallod én, és jó pár barátom ezen a típuson tanulunk:

[link]


Minden megy rajta, és tökéletesen működik.

Tehát ha tanulásra (!!) kell, akkor amiket belinkeltél bőven túlzások.


A nagyobb méretű pdf fájlokat, a legszuperebb tabletnél is érdemes több részre vágni (akár 10 részre is- vagy mondjuk fejezetenként), és ugyanez érvényes ppt előadásokra is. A kijelzőt sokan tartják fontosnak, de alapvetően ez sem befolyásolja a tanulás folyamatát. Azt remélem tudod, hogy régebben fekete-fehér rajzokon tanulták az anatómiát, és tökéletesen tudták. :)

Ha boncolásokat nézel, akkor pedig jobb egy külön képernyőre tenni, vagy egyből laptopon- asztalin nézni, elérhető árú tableten elég nehézkes.

2014. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

"Minden megy rajta, és tökéletesen működik"

akkor a tied egy technikai csoda

volt ghoo-m, 6000ért adtam el, semmi nem ment rajta, a proci a világ leszarabbja, segédproci volt eredetileg, sose vegyél ghoo-t, nincs hozzá se rom se semmi, használhatatlan

2014. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!