Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon kérlek kattints!?

Nagyon kérlek kattints!?

Figyelt kérdés
Szóval aludtam de felkeltem mert azt vettem észre hogy a konnektorban van a kezem és gyorsan lejjebb csusztam nehogy megrazzon és aludtam tovább utána álmomban azt álmodtam hogy megráz az áram és nagyon fáj de nem ébredtem fel rá. És az a kérdés hogy most az igazi áram rázott meg amiben nyulkaltam előtte vagy arra felebredtem volna?

2014. máj. 2. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt most is éreznéd, ha megrázott volna az áram. Ha egyáltalán túléled... Amúgy meg, ha ilyen könnyen beletudsz nyúlni, mert ott az ágyad mellett, akkor vegyél olyan műanyag kupakot, amit belelehet dugni. És egy pöcökkel lehet csak kiszedni. Babák védelmére is ezt használják.
2014. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora ujjaid vannak, hogy egyszerre mindkét lyukba befértek?
2014. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A konnektorba nem tudsz belenyúlni okoska. Fogj egy bedugatlan hosszabbítót és próbálj meg belenyúlni a lukba. Na sikerül?
2014. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a két kis lyukra gondolt, hanem magára a mélyedésre...
2014. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kipróbálni, de egy átlag felnőtt ember még a kisujjával sem tud belenyúlni a dugvilla aljzatba. Az érintkező felület, ami feszültség alatt van, az bent van a lyuk végétől bő fél centire. Csak akkor rá meg ha valami fémesen vezető anyagú eszközzel belenyúlsz, egyszerre mindkét lyukba, vagy a földön alszol. Persze nem kell próbálkozni, és jobb ha veszel bele műanyag dugaszolót, mint már írták. De 100% hogy nem rázott meg valójában.
2014. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem razott meg valojaban! egyszeruen a vaolsag osszefolyt az azt koveto alommal es emiatt nem tudod eldonteni 100% ,hogy nem razott meg!
2015. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!