Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sípoló hang elektromos gitárnál?

Sípoló hang elektromos gitárnál?

Figyelt kérdés
Miért van az ha felviszem a hangerőt az erősítőn sípoló hangot ad ki? Például amikor nem játszok sípol és két hang között is ez van fojtás közben.

2014. ápr. 17. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Amúgy téged miféle horda nevelt drága bogyó?

Hogy beszélsz te egy másik emberrel?

Apád helyébe kitaposnám a beled.

2014. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy te ahhoz hisztipisti.
2014. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak gyermekem, valószínűleg meg se voltál, már akkor aktívan zenéltem. Mondjuk én nem is vagyok ekkora paraszt.
2014. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nézd, kértem, hogy jelöld meg, hogy hol állítottam olyat, hogy:

"hiszed és még erőlteted is, hogy minden hangszedő közel egyforma paraméterekkel kell rendelkezzen.".

Mivel nem tetted meg beismerted, hogy hazudtál, kamuztál és csak próbálsz menekülni, mert azt észt osztani azt tudod, felmutatni viszont semmit nem.

Feldughatod magadnak a +x évedet.

2014. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az alpárisággal nem vitatkozom.
2014. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :D és ezt is ide feldobtátok a napom :D DE tényleg hasznos volt :)
2014. ápr. 19. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!