Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lopott/elvesztett mobilinterne...

Lopott/elvesztett mobilinternet stick esetén megszüntetik a szolgáltatást, vagy a hűség idő végéig fizethetem?

Figyelt kérdés
T-mobil a szolgáltató, 2 éves hűségidőből 8 hónap van még hátra.

2014. márc. 22. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés a hűség és a készülék között.

Vettél egy készüléket kedvezményes áron, cserébe aláírtál két év hűséget.

A két év hűség akkor is él, ha a készülék eltűnik, ellopják, vagy első nap kidobod. Nem a készülékre, hanem az előfizetésre szól.

2014. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szüntetik meg az előfizetést, még akkor se ha bizonyíthatóan bombatámadásban semmisül meg a mobil stick. Aláírtál egy hűségidős szerződést, amit fizetni kell, akkor is ha nem használod a szolgáltatást. Ha felmondod idő előtt annak meg következményei szoktak lenni. Ezért kell nagyon komolyan meggondolni hogy beleugrik e az ember akár csak 1 éves hűségidőbe is. Nekem most jár majd le az 1 éves hűségidőm-szintén tmobile-nál, még egy csekk van hátra, utána egyből fel is mondom.
2014. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el a szerződést, benne van a felmondási díj.

Vagy fizeted tovább, vagy kifizeted az egy összegű szerződésbontási díjat, attól függ melyik a kevesebb. Valahol ennél az időnél pont forma-forma.

Ha sok van hátra, akkor megéri a felmondási díjat egy összegben befizetni, ha kevés, akkor meg havonta továbbfizetni, de ez függ a havidíjtól, meg hogy mennyi a szerződésbontási díj.

2014. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az én szerződésemben 5000 Ft kötbért írnak, tehát nyolc hónapnál inkább azt fizetném ki.
2014. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy kérsz egy új sticket.
2014. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!