Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert tartjak a Sonyt gyengebb...

Miert tartjak a Sonyt gyengebbnek, mint a Canont, vagy a Nikont a tukorreflexeseknel (is)?

Figyelt kérdés

Neked milyen van, vagy/es milyent szeretnel?

Nekem Sony Alpha 200-om van, de mast szeretnek venni, mert ugy hallottam, hogy a Sony objektivek gyengek, es a Zeissok mar tul dragak. Ti mit tanacsoltok, milyent vegyek, amelyik az Alpha200-nal jobb?


2009. dec. 1. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
sony h9, és teljesen jó, inkább a nikon meg a canon a xar
2009. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

úgy bírom, amikor hobbifényképész amatőrök beszélgetnek :D



a Sonynak 2006-ig biztosan nem volt tükörreflexes gépe sem. A nikonnak és Canonnak meg már kb száz. Szerintetek?

2009. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kit érdekel mióta van? az a lényeg hogy most van, és közel nincs olyan jó minőségű és sok funkciójú egy 100ezres nikon mint egy 100ezres sony
2009. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sony-nak csak a nyomtatója szar telefonnal és playstation-nnel van a tetőn
2009. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de eléggé kezdő lehetsz. Nekem is A200-am van, és meg vagyok vele teljesen elégedve. Amúgy meg láttál már jó Sony obit? Szerintem nem. Vagy esetleg nem hallottál még a Minoltáról? Ne röhögtess azért...nekem pl nincs Sony obim, mert drágák, alternatíva meg annyi van mint a tenger. AZ összes Minolta, az összes Sigma, az összes régi M42-es obi ott van. Nehogy ne tudj választani már. Ven ezek közöt annyi profi optika, hogy nem is lehet felsorolni. Pl. egy Minolta 100/2-es...Sigma 150-es makrója...Inkább vegyél 1-2 obit és fotózz. Ne másokra halgass. Mellesleg a Sony gyártotta le az első digitális fényképezőt, ha már a gyengeségnél tarunk...Mellesleg a Sony csinálja a legtöbb DSLR-be az érzékelőt. Akkor hogy a rákba lenne gyenge? A Nikon és a Pentax összes gépében Sony CCD vagy CMOS figyel.

Sokan vannak emberek akik azt hiszik, hogy a gép fontosabb, mint a jó objektív. Nem a gépen van a hangsúly.

Utolsó megjegyzés a DSLR-ek világából: Aki DSLR-t vesz, az nem gépet vesz hanem BAJONETTET.

2009. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sony-nak ki gyártja az objektívet? Carl Zeiss. Hát erről ennyit.
2009. dec. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Soha se Sony telefon, se sony hangszóró, se sony tv, mindegyikkel megjártam!

Nokia telefon, Logitech hangszóró, és LG TV (Nem samsung és egyebek). Nekem erről ennyi a véleményem ha márkás dolgokat szeretnék venni.

2009. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
profik canont (vagy nikont) használnak. higgy nekik. nem tudom miért
2009. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!