Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Azt szeretnem kerdezni hogy...

Azt szeretnem kerdezni hogy vettem egy tp link switch-et es nem latja a notebookom a netet ha rakotom de a pc viszont igen. Nem ertem kell hozza egy router is? Vagy a notebookal van baj?

Figyelt kérdés
...
2009. nov. 14. 20:56
 1/5 anonim válasza:
Mi is így jártunk annak idején, vidd vissza és vegyél egy routert.Egyébként a márka az jó,Tp-link routert könnyű csatlakoztatni.
2009. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mire szeretnéd használni, és mit mivel kötöttél össze.
2009. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogyan van beállítva a PC-d? Fix IP címe van? Milyen netet használsz? ADSL, vagy TV-kábeles? Több mindentől függ, így nehéz tanácsot adni. Lehet hogy a notebookon is be kell állítani a DSL kapcsolat felhasználói nevét és jelszavát.

Mindenesetre a router jobb megoldás, ott be tudsz állítani mindent, és ha bekapcsolod rajta a DHCP-t, akkor bármilyen gépet rá tudsz kötni, de ebben az esetben a PC-ket úgy állítsd be, hogy ők kérnek IP címet.

Wireless routernál azért vigyázz, titkosítsd le, mert mindenki a te hálózatodon fog lógni és netezni.

2009. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

UTOLSÓNAK!

Digink van,minden újrakapcsolódásnál új ip-cím van!

Ha megkérhetlek rá írj már emailt a: katevand@gmail.com-ra és segíts nekem összehozni!KÖszi

2009. nov. 14. 22:47
 5/5 anonim válasza:

Első vagyok, mi is Digisek vagyunk.Megvettük a switchet, aztán kiderült, hogy kell hozzá még kábel.

Lementünk egy kis számítógép boltba, ott mondta a csávó, hogy ez nem lesz jó, mert nem router.

Visszavittük és vettünk egy routert. Tp-link-et 13000-ért /kb:fél éve volt/ könnyű volt csatlakoztatni és 5 év cseregarancia van rá.Nem tudom hol laksz, de Pesten,már csak a Polusba lehet venni a Media Markba.

2009. nov. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!