Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TP-Link (TL-WR340GD) router...

TP-Link (TL-WR340GD) router problémám lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon nem értek hozzá, közel 0. A kérdésem az lenne, hogy a kijelzőn mely ,,gombok,, világítanak illetve villognak normális működés esetén? A probléma az hogy ha közvetlen a gépbe dugom be a (tw-network-ös) kábelt akkor van net. Viszont ha a router-be, akkor sem az asztalin, sem a laptopon nincs net.

Egy héten egyszer ezt bejátssza, a múltkor véletlen visszaállt, de most megint ez van.

köszi a válaszokat.


2010. szept. 21. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon sok energiát pocsékolnál el azzal, ha kivennéd a dobozából a magyar nyelvű használati útmutatót, és legalább egyszer végigfutnád?
2010. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs benne magyar nyelvű útmutató. Sőt az angol sem valami jó. Közben sikerült megoldanunk.

Köszi a hasznos választ!

2010. szept. 21. 21:38
 3/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Le tudnád írni hogy hogyan sikerült megoldani a problémát? Nálam is ez a gond, de sajna megoldást még nem találtam :(

2010. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A neten levő beállításoknál, azt hiszem az ip címet kell beírni. Nem vagyok benne biztos. Ott állítgattam, azóta normálisan működik. :) Nem tom hogy ezzel segítettem-e.
2010. nov. 7. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!