Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek?

Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés
Maximum 50000Ft-ot szánnék rá, de inkább kevesebbet. Amire kell: androidos játékok, utazás közben internetezés, előlapi és hátlapi kamera (az előlapi fontosabb lenne, webkamerázásra). És hát nagyjából ennyi, ezért is nem akarok laptopot venni, mert az drága, nem tudnám olyan könnyen hordozni, itthon van gép szóval nem használnám ki rendesen. Azt olvastam, hogy a Samsungok nem olyan jók, meg hogy a legjobb a nexus 7, de arra nincs pénzem. Concordok közül melyik jó? Acer iconia TAB-A71 jónak számít?

2013. szept. 16. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha útközben is netezni szeretnél, akkor nem elég a wifis, nem mindenhol találsz szabad wifit. A Samsungok között van olyan is, amelyikben van 3G modem, vagyis SIM kártyával is működik, sőt telefonálni is lehet vele. Ezek általában elég drágák, de pl. a Vodánál van két éves előfizetéssel, 10 GB korláttal hipernetes csomag is. A tablet ára vagy 1 ft (7-1) vagy 33 ezer ft (10-es), Samsung Galaxy Tab2-k. Egyébként nem tudom, mi a baj ezekkel, az enyém tökéletesen működik.
2013. szept. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott van a Nexus 7 48ezerért vedd azt.
2013. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Nexus 7 16gb 3g lenne a legjobb meg persze az ipad 4 128gb 4g
2013. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs a 16gb-os Nexus 7-ből 3g-s!?
2013. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!