Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » AKG K550 fejhallgatóhoz...

AKG K550 fejhallgatóhoz milyen mp4 lejátszót vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyet vegyek, de a legelsősorban zenehallgatásra kéne, és elég jó minőségben, ehhez a fejhallgatóhoz:


[link]


Típus Zárt

Frekvencia átvitel 14 Hz - 28kHz

Max. teljesítmény 200mW

Érzékenység 114 dB

Impedancia 32 Ohm

Tömeg 330 g

Kábel 3 m

Csatlakozó 3,5 mm sztereó jack, aranyozott



A válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 24. 11:45
 1/3 Osynho ***** válasza:
Amennyiben hangminőség számít és jó áron keresel, akkor Sansa Clip+.
2013. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az őrmester az első kimenőre készülődő újoncokat oktatja:

- Emberek, ha a vendéglőben a szomszéd asztalnál ketten összeverekednek, maguk ne avatkozzanak közbe! Igyák ki a sörüket, és csendben távozzanak a helyiségből. Világos?

Az eligazítás után az őrmester meg akar győződni róla, hogy megértették a mondanivalóját, ezért megkérdi:

- Tóth honvéd, ha a szomszéd asztalnál két férfi elkezd verekedni, maga mit tesz?

- Jelentem, kiiszom a sörüket, és csendben távozom.

2013. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, a vicc is tetszik, de nem igazán értem, hogy itt milyen jelentősége van. :) A további válaszokat is köszönöm! :)
2013. júl. 25. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!