Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudok rendelni jó...

Honnan tudok rendelni jó minőségű javító kábelt rendelni fejhallgatóhoz?

Figyelt kérdés

Megszakadt a kábel, lementem az itteni autós hangtechnika boltba, 500 ft ért vettem egy kínai jack - rca átalakító kábelt és azt szereltem be, de 2 ilyen kábelt is elhasználtam 2 hónap alatt. Az utolsót szét is szedtem, egyszerű vacak kínai rézkábel, semmi védelem nem volt rajta.


Tescoba néztem rca jack átalakítókat, csak iylen 2000 ft-sek vannak, aranyozott csatlakozóval meg ilyen baromságok. Nekem annyi elég lenne hogy a kábel ne törjön meg 1 hónapnyi használattól. Ebay? Vagy hol lehet egyáltalán hajlékony,vékony füles kábelt venni? Mert ha azon múlik ráteszem én is a csatlakozót, még jobban is járok vele.


2013. máj. 12. 10:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!