Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudok hozzá jutni új, jó...

Hol tudok hozzá jutni új, jó minőségű fejhallgatóhoz Kecskeméten? 5-6 ezer forintnál többet nem szánnék rá.

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Edigital/Media Markt-ban megkéred az eladókat mutassanak valamit. Igaz, hogy fül, nem pedig fejhallgató, az Edigitalban vettem eladói tanácsra. Ez volt az első drágább fülesem, az összes addigi tökrement fél év alatt, ezt már nem is tudom hány éve használom, pedig nem kímélem. (Különleges alkalom, hogy eladót ajánlok, kevésszer tudnak számomra hasznos tanáccsal szolgálni. Már nem emlékszem, lehet a fülest én néztem ki itthon, csak ott vettem meg.)

[link]

2013. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!