Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen videokártyára cseréljem...

Reddragon2 kérdése:

Milyen videokártyára cseréljem le a régit, amivel lehetne játszani is + milyen tápot vegyek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok, itt vannak a gép paraméterei, alapvetően játékra szeretném használni:


ASUS M5A78L-M LX Alaplap

amd fx 4100 quad core 3.60ghz proci

8gb ram

gt 630 4gb videokártya

+gondolom valami ratyi táp, ami helyett kellene másik


Én ezek közül valamelyikre gondoltam, de ha tudtok jobbat/megfelelőbbet hasonló árba, annak is örülnék:


[link]


[link]


[link]


Előre is köszönöm a segítséget.


2013. máj. 30. 22:55
 1/5 Osynho ***** válasza:

Felbontás?


Egyébként ilyet vegyél ilyen árban:

[link]


Tápnak XFX 450,550 Pro, FSP Hexa 550 pl.

2013. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, jó kártyának tűnik, néztem hogy 500Watt kell hozzá legalább ez a táp elvinné a géppel?

[link]

2013. máj. 31. 18:52
 3/5 Osynho ***** válasza:
Nem, amiket irtam, jobb tapok. pont ezert irtam oket. :-) Egyebkent nem kell 500w-os tap, az csak a gyartoi ajanlas, gondolva a tragya tapegyseget hasznalokra.
2013. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet.
2013. jún. 4. 19:11
 5/5 anonim válasza:
Hű, látom már jó régi a bejegyzés, már biztos vettél valamilyet csak adok egy tanácsot: Sapphire videókártyát soha ne vegyél ha játékra akarod. Szar, egy játék se kompatibilis vele.
2015. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!