Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kössem be a második...

Hogyan kössem be a második merevlemezt? Bírni fogja a gép?

Figyelt kérdés

Kb. no comment. Minden a témában. Gondolom bírni fogja azért a gép, elvileg ez nem is attól függ, de találkoztam már érdekességekkel... Amúgy nem lesz rajta semmi op rendszer, de BIOS-ban kell majd valamit csinálni?

(Tisztán adattárolásra, belső merevlemez, még merevlamzet soha be nem kötöttem, ilyen téren amatőr vagyok...)

(WIN7)


2013. ápr. 18. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem írsz le semmit a gépről, akkor mi honnan tudjuk, hogy bírni fogja-e?

BIOS-ban talán nem kell semmit piszkálni, adatkábelt és a tápkebelt bedugod és kész. Meg kell formázni és használható.

2013. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell semmit csak rádugod.
2013. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A számítógép tervezők készültek az ilyen esetekre is.

Semmit se kell tenned csak kikapcsolod a géped, keresel egy szabad portot és tápcsatlakozót, bekötöd.

Bekapcsolod a gépet és a többit elintézi magának, ne aggódj.

Ha már meg volt formázva a vincsi akkor az oprendszered lát majd egy új meghajtót.

2013. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: Rájöttem, nem a géptől függ, ha nem tudsz értelmes, választ, akkor ne írj...

#2,#3: Nagyon köszi, még nem volt formázva, de hogyan formázzam? Kell? Csak simán jobb klick, formázás, és ott?

És ha nem akarom partíciókra osztani?

2013. ápr. 19. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!