Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki nekem olyan oldalt tud...

Valaki nekem olyan oldalt tud mondani ahol találok HP Compaq nx9010 laptophoz merevlemezt ami 150 GB és 1 TB között van és ahol találok hozzá ramot is ami kb.4 GB?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 16:15
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és olyan 1-2 gigás videókártyát is tudtok mondani?

Előre is köszi aki tudja! :D

2013. márc. 3. 16:23
 2/7 anonim ***** válasza:

ipon.hu

A videókártyát mibe szánod? Milyen csatolófelülettel?

2013. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom mi az de ha leírnád vagy esetleg kéet is tudnál linkelni(mert ha csatolófelület [az én véleményem szerint] akkor kívül van a laptopon. De ha nem akkor csak magyarázd el és megmondom.

Az oldalt pedig köszi!

2013. márc. 3. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit jobban utána néztem... TB-os winyót tuti nem találsz bele. 150 GB felett is szerintem csak használtan és csillagászati áron. A 4 GB RAM-ot valószínűleg nem tudná használni. 1-2 GB-ra tippelek, mint maximális kapacitás.

Videókártya csere a laptopokban nem egyszerű, a tiédben pedig lehetetlen.

2013. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg tudnád mondani hogy miért nem lehet semmit sem olyanra cserélni amit pont én szeretnék?
2013. márc. 5. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert lassan 10 éves lesz a gép - ha már ugyan nem múlt el.
2013. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És akkor árakat tudnál mondani a kb. 150 GB-os merevlemezről, és az 1-2 GB RAM-ról?

És videókártyát miért is nem lehet benne cserélni?

2013. márc. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!