Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudok venni nagy fényerejü...

Hol tudok venni nagy fényerejü ledeket? Vagy ebayröl honnan szállitanak ki max 1-2 hét alatt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 04:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Lakhelyedtől függően besétálsz az első elektronikai boltba, és megveszed! 1-2 órán belül nálad a cucc...
2012. aug. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elektronikai boltba dràga és nem tùl nagy fényerejüek ùgyhogy nem jön szòba
2012. aug. 14. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Innen:

[link]


Szerintem neked power LED kell. Abból vannak igencsak nagy fényerejűek is.

2012. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy nem irtam autó pótféklámpába lenne úgyhogy ott nem tudok hütöbordát rakni amúgy az lenne. [link] ez szerintem megfelelne ebben 5 chip van egy 10mm es ledben van fehérben ilyenem és nagyon nagy fényerejü! esetleg ilyet tudtok valahol jó áron? vagy vmi nagyon jó hatásfokú sima led.
2012. aug. 14. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Áhh miért nem ezzel kezdted? :)


[link]

[link]

Akkor ezek azok amik jók lehetnek neked.

De akkor érdemes ilyet tenni bele ha nincs piros színű műanyag a féklámpán.

Ha van akkor linkelek be jó fehér fényűeket is.


(van egyébként több piros fényű is, de ez a 2 a legjobb)

2012. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! amúgy ebayen a sima ledeknél is ilyen 15-18e mcd van akkor az 4 szer jobban világit? vagy irni mindent lehet?: D
2012. aug. 14. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!