Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-mobile vagy Vodafonet...

T-mobile vagy Vodafonet válasszam?

Figyelt kérdés
Flottás előfizut szeretnék.Havidij ugyanannyi mindkettőnél de Vodánál 200MB internetet kapok,a T-nél 100MB-ot.Azért fontos a szolgáltatás minősége(nem csak a netre gondolok) ezért tettem fel a kérdést!
2012. júl. 28. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
T-mobile Jobb a vodánál. Vodafone-nál vettem feltöltős mobilnetet mert hosszabb időre mentem meló miatt albérletbe persze csak 10 hónapra és szükségem volt internetre, csak a baj volt vele akárhányszor felhívtam az ügyfélszolgálatot nem csináltak semmit csak a szájuk járt. Voltam előfizus is náluk, nem jött be legtöbb helyen alig volt térerő, szinte külföldön sehol nem tudtam használni mert nem talált magának külföldi hálózatot csak horror áron tudtam hazatelefonálni a külföldi valami gagyi hálózatról. A t-mobilnál ennél jobb volt a helyzet külföldön mindenhol tudtam fogni a hálózatát a határ mentén még egy darabig a magyart is tudtam fogni de a külföldivel sem volt baj olcsóbb volt valamivel a telefonálás és jobb. Az ügyfélszolgálaton azonnal csinálják ha gondom van ugye rákapcsoltak nekem mobilnet szolgáltatást mert változtak a dolgok amikor már drágább lett lemondtam és mondták hogy az az adott hónap még lecseng de utána már nem fogják számlázni, szóltak mindig előre ha változás volt és amikor egyéb gondom volt cselekedtek is!
2012. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igazabol teljesen mindegy.Voltam vodafonos es t-mobilos is.Ha az szempont a t-mobile ingyen behozza a facebookot.Viszont a vodafone 3G lefedettsege a legnagyobb az orszagban.Per pillanat vodafonos vagyok es eddig a legeldugottabb falucskaban is tudtam netezni.Szerintem a vodafont valaszd,plane, hogy nagyobb az adatforgalmad is.
2012. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem nem izgat az ingyen facebook.Nem azért válsztanám a T-mobile-t.Mindenképp a minőségi szolgáltatás érdekel.Külföldre nem járok egyáltalán.Még ami a T mellett szól,hogy tudok részletre is venni telefont olcsóbban,mint a Vodanal.MIndenképp a tapasztalatok alapján akarok dönteni.
2012. júl. 28. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs különbség a két szolgáltató között szerintem. Azt válaszd amelyiknél több ismerősöd van.
2012. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyforma minden időben a percdij!Azt hiszem a Vodánál kötök ki már csak a 3G miatt is.
2012. júl. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!