Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyiket valasszam?! HP...

Melyiket valasszam?! HP Deskjet F4280 All-in-One, A4 VS Canon PIXMA MP270, A4

Figyelt kérdés
Hello mindenki! En arra lennek kivancsi hogy melyik NYOMTATOT valasszam... mert nem tudok donteni.. Mind2 nagyon sok jot halottam de nem tudom mit csinaljak esetleg valaki tudna adni egy velemenyt?
2012. jún. 18. 13:04
 1/3 anonim válasza:

Tiszta szívvel a Canon-t ajánlom.A h

HP egy rakás kul. És a Canonba még a festék is olcsó.

2012. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez mar egy jo pont oke meg irhattok nyugottan !
2012. jún. 18. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek!

5 évig egy Canon boldog tulajdonosa voltam, amíg takarítás közben anyu véletlen le nem rántotta az asztalról, persze pont bele a felmosóvízbe. Abból nem állt fel, de imádtam.

Most egy HP-t fogok lecserélni, asszem 1 év után, egy rakás ****, nem nyomtat, ha olyan kedve van, ilyenkor újra kell indítani a nyomtatót és gépet is. Gondol egyet, és bekapja az összes papírt, de úgy, hogy egy oldalt öt lapra nyomtat. Gondol egy másikat, és úgy bekapja, hogy feszegetheted ki. Nem jó vétel a HP.

CANON FOREVER!

2012. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!