Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapar az e-cigi?

Miért kapar az e-cigi?

Figyelt kérdés

Lehet fura kérdés. Nem rég vettem egy EGO-K 1100-as

e-cigit, közepes erősségű e-liquiddel. Na most az jobban kaparja a torkom, köhögök és szédülök tőle mint a sima cigitől. Hozzáteszem napi 2 doboz normál cigit elszívtam e cigi nélkül. Na a kérdés, hogy ez normális? Mert így hogy esetenként rosszabbul vagyunk tőle mint a sima cigitől, nehéz elhinni hogy egészségesebb.



2012. júl. 21. 19:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

H a az ecigionline-on rendelsz folyadékot, akkor ott tudsz tök egyforma ízű és erősségűt rendelni külön PG alappal és külön VG alappal is. Ha ezt a kettőt kevered bármilyen arányban, akkor az íze nem változik (persze a VG-s része gyengébben adja vissza ugyanazt az ízt), a nikotintartalma sem (ha mind a kettőből egyformát rendeltél), de magad állítod be a TH-t (torokhatást)!

Ha viszont glicerinnel hígítod, akkor az íze már a higítás miatt is gyengébb, meg a glicerin is tompítja.


Glicerinforrás lehet:

1. Rendelsz VG alapfolyadékot (nem összekeverendő a nikotinos VG alappal!), például a fent említett webáruházban kb. 800 Ft egy deci. Ez 99,5 %-os növényi glicerin. Ezt max 10-15 %-ban lehet desztvízzel hígítani.

2. Veszel gyógyszertárban glicerint, sajnos nem is mindegyikben adnak, de 200 Ft körül van egy deci (többet nekem nem is adtak), viszont érdekes módon csak 85 %-os, ráadásul kőolaj alapú. Ezt már ne hígítsd desztvízzel.

3. Veszel a József körúti Azúr háztartási boltban 1500 Ft-ért egy liter(!) 99,5 %-os növényi glicerint. Ehhez mehet 10-15% desztvíz.

2012. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!