Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapar az e-cigi?

Miért kapar az e-cigi?

Figyelt kérdés

Lehet fura kérdés. Nem rég vettem egy EGO-K 1100-as

e-cigit, közepes erősségű e-liquiddel. Na most az jobban kaparja a torkom, köhögök és szédülök tőle mint a sima cigitől. Hozzáteszem napi 2 doboz normál cigit elszívtam e cigi nélkül. Na a kérdés, hogy ez normális? Mert így hogy esetenként rosszabbul vagyunk tőle mint a sima cigitől, nehéz elhinni hogy egészségesebb.



2012. júl. 21. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Szídd ki a patronból inkább az egész nikotint folyékonyan, oszt le van tudva a probléma. Mit xarozol itt vele?
2012. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szánalmas, hogy egy értelmes választ nem lehet kicsikarni az emberekből... Gratulálok... Akkor mi az isten faszáért van ez az oldal??? hogy a kretének, ne az asszonyt verjék, inkább ismeretlenül baromságokat irkáljanak? Vagy ennyire unatkozik mindenki? Aki nem tud ehhez a kérdéshez érdembeli választ adni az ha lehet mást fárasszon a marhaságaival...
2012. júl. 21. 20:14
 3/11 A kérdező kommentje:
És a köcsög antidohányos f*szságokra sem vagyok kíváncsi... Inkább örüljetek b*sszátok meg hogy minden a ti k*rva érdekeiteket nézi. Hihetetlen h már egy kérdést sem lehet feltenni... Mert kreténekkel van tele az internet is...
2012. júl. 21. 20:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen folyadékkal használod. A folyadék kétféle, illetve ezek keveréke.

Van PG (propilén-glikol)alapú és VG (vegetable glicerine, növényi glicerin) alapú folyadék. Az előre aromásítottak között van, ahol 70-30, vagy 50-50%-ban keverik (vagy tetszőlegesen más is lehet az arány) a PG-t és a VG-t.

Ha olyat vettél, ami PG-ből többet, vagy csak azt tartalmaz, akkor az kaparhatja a torkodat, cserébe erős íze van. Ha VG alapút veszel, akkor füstje van, de lágyabb az íze.


Milyen folyadékot vettél?


A löttyökről bővebben itt olvashatsz (a 23-24. oldalon vannak a löttyök, de érdemes az egészet elolvasni!):

[link]

Egy kis idézet belőle:

"A PG/VG arány lehet 100% valamelyik javára, lehet 30/70%, ez a PG javára erős ízt és 100%

PG-nél nagyobb füstöt fog eredményezni, a VG javára óriási füstöt, de több ízt, mint 100%

VG-vel, az 50-50% pedig mindenből ad egyenletesen, ízből is, füstből is.

A 100% PG kezdőknek nagyon kellemes lehet, mivel erősen hozza a cigi torokkaparós

érzetét, de nem árt tudni, hogy egy hét alatt képes olyan „szétbagózott” hangot kreálni, mint

20 év kapadohány napi pár liter konyakkal leöblítve."

2012. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a választ. Az enyém ha jól értelmezem pg alapú 65% propylene glycol ep, 25 % glycerol a maradék 10 % d.víz meg íz. A hangomon észrevettem h kezd egyre inkább Charlies lenni. :)

Mindenképpen jó h érzem h szívok valamit, de fura h szédülök is mellé, és jobban kapar mint a cigi.

2012. júl. 21. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy tisztán VG alapút, lehet, hogy neked az jön be.

Néhány (nagyon kevés) ember egyébként allergiás a PG-re.

Tegyél a csuklódra 3-4 cseppet a folyadékból, oda, ahol a nők szokták szimatolni a parfümöt, ha egy-két perc múlva pirosodik a bőröd, akkor kerüld a PG-t.

2012. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

„Szánalmas, hogy egy értelmes választ nem lehet kicsikarni az emberekből.”


Pontosan melyik szó nem volt érthető? Írd le!


„Akkor mi az isten faszáért van ez az oldal???”


Biztos, hogy nem a te kedvedért. Ha pedig nem a te oldalad, hát, akkor így jártál. Lehet menni szakoldalakra is kérdezősködni. (Ja, hogy ott kivágják a hülyéket, mint macskát szarni!)


„És a köcsög antidohányos f*szságokra sem vagyok kíváncsi...”


Akkor meg mi a faszt kérdezősködöl?


Ui.: köcsög te vagy, meg anyád, meg az egész famíliád!

2012. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ahogy gondolod... Anyázni baromi könnyű és primitív dolog... meg marhaságokat írogatni, de szerencsére volt olyan ember is aki értelmesen tudott válaszolni. Neki köszönöm, te meg szerintem a haveri körödnek magyarázz ott talán vevők erre... Neten név nélkül baromi könnyű... És ne felejtsük el, hogy én baromira nem téged hanem ebben jártas embereket kérdeztem, ha nem tudod a választ, ne írj. Szerintem senki nem kíváncsi önjelölt megmondókra, bármilyen kérdést is tett itt fel ( csak sajnos abból több van ). Az h te gondoltad h majd jajj de poénos leszel, és jól megmondod, oké, de nem tudom mit vártál... Tapsot?


További szép estét...

2012. júl. 21. 23:35
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Barátom!


A megoldás a következő: lehet, hogy a közepes erősségű (15 körüli) liquid Neked erős. De lehet, hogy olyan adalék van benne, ami növeli a TH-t. Vegyél a patikában glicerint és egy harmadával hígítsd fel. Nagyobb lesz a gőz, kisebb a TH, de az íz nem lesz olyan intenzív. Én napi 70 szálról tértem át, és semmi gond. Az öcsém 3 dobozról, de erős liquidtől ő is megszédül néha. Sok múlik a patronon is. Vannak amelyek kaparósak, van amelyek nem. (Ha kérdésed van, írhatsz privátot is, segítek ha tudok. Személyes jó tanács: csőlátású, gyűlölködő emberekkel ne állj le vitatkozni.)

2012. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ezt a glicerines módszert kipróbálom majd, főleg ha több lesz tőle a "füstje" gőze, az nagyon jó lenne. És ha a kaparás is enyhül kicsit akkor lesz csak tökéletes. :)
2012. júl. 22. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!