Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképzőgép lenne...

Milyen fényképzőgép lenne nekem megfelelő?

Figyelt kérdés

Korábban kinéztem a Nikon Coolpix L810-es gépet, de azt a választ kaptam rá, hogy nem ér annyit, mint amennyibe kerül. (60 ezer)

Nekem olyan kellene, amivel szép, éles képeket készíthetek, akár tájképeket is. Főként családi eseményeket, illetve kirándulásokat, nyaralásokat szeretnék megörökíteni a géppel. A videó egyáltalán nem fontos a gép szempontjából.

Kb. 50-60 ezer Ft-ot szánnék rá.


2012. jún. 7. 13:47
 1/1 gergoap ***** válasza:

Nem ismerem ezt a gépet, de feltételezem, hogy nem is lehet állítani a képélességet.

A Fuji S3000-4000-es sorozatát ajánlom neked! A Fujikban lehet állítani a képélességet. Nekem 90%-ban élesre van állítva, egyedül portréknál érdemes visszavenni a képélességet, mert kihozza az arcbőr hibáit, öregebbnek tűnik az alany.

2012. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!