Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja az msn-emnek?...

Mi lehet a baja az msn-emnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje, ha belépek msn-re, akkor kb 5másodperc múlva magától lejelentkezik. Már jelszót is változtattam, az msn-t is újra raktam, nem 1x és új msn-t is csináltam magamnak, de arra meg eleve nem lép be. Nem is lehet vírus, hiszen nagyon jó vírusirtóm van és át is nézettem vele az msn-t is, hogy nem-e vírusos vagy a gép, de mind kettő tiszta.
2011. nov. 8. 09:03
 1/3 A kérdező kommentje:
na rájöttem... van egy olyan program, hogy msn eltávolító, letöröltettem vele az msn-t teljesen a gépről és újra felraktam rendesen. És így ment :D
2011. nov. 10. 19:14
 2/3 anonim válasza:
Nálad sem jelzi ki a másiknál, ha küldesz neki felkérést? Tiszta suttyó ez az msn...xD
2011. nov. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már minden rendbe jött. Am kijelzi.

Ja amúgy, tiszta ratyi.. XDD

2011. nov. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!