Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lejött a laptopom egyik...

Lejött a laptopom egyik billentyűje, lepattant. Vinni kell szervizbe vagy valahova, vagy mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

A billentyű működik csak az a a kis kocka pattant le róla a tetején. Ha valaki tud infot, az légyszi írjon, meg esetleg hogy kb mennyibe kerül egy ilyen javíttatás??

Előre is köszi!


2011. szept. 24. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyomd vissza rá, persze csak ha nem tört el.

Nekem egyik gépemnek folyton letört az egyik sokat használt gombja és mindig ki kellett cseréltetni, de ez már régen volt és nemtom mennyi volt.

2011. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NE nyomd vissza rá,mert az nem úgy megy!Van alul egy kis gumi is,általában az is le szokott pattanni róla.Ha megvan,akkor se nyomd rá vissza,mert először be kell játszani oldalirányban a helyére és úgy visszapattintani.Vidd el szervízbe.Ha megvan a gumi,akkor lehet,hogy egy perc alatt megcsinálják neked ott,azonnal.Az árát nem tudom,de nem lehet sok.
2011. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én visszapattintottam és nem tört el, jól birják ezek nem kell kímélni, persze azért nem muszály barom módjára csinálni.
2011. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem találtam gumit... De van a gombja körül egy ilyen:2 egymást középen tartó kockácska ami lelapult, szerintem az nyomhatja vissza a tetőlapocskát, mert a szomszédbillentyűk alatt amit látok azok kereszt alakban tartják egymást. De akkor szervízes..

Köszike

2011. szept. 24. 22:26
 5/6 A kérdező kommentje:

JÁÁÁÁÁÁÁJ!!!!:-)))) SIKERÁÁÁLT!!!!

Kösziszikeee!!! Ott van a helyén és minden ok!!!

2011. szept. 24. 22:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Mitől pattannak ezek le? Olyan óvatosan pötyögök...
2011. szept. 24. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!