Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Simson S51N a gyújtásmegszakít...

Simson S51N a gyújtásmegszakító állórészből mi az a 4 kábel ami feljön?

Figyelt kérdés
Bekötési rajzot már találtam, nem azzal van a gond. Hanem, hogy nem értem a simson elektronikus rendszerét. Vagyis azt nem értem, mi az a 4 darab kábel ami feljön a gyújtásmegszakítóból. Lehetséges, hogy a simson pozitív földelésű? A 4 kábel funkciója érdekelne. (pozitív, negatív stb.) Kérlek segítsetek!
2011. szept. 1. 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:

A négy vezetékből 3 a tekercsek kivezetése, a negyedik pedig a megszakítóra megy (ha minden igaz akkor a barna).

A tekercsek egyik kivezetése testre van kötve, ha leveszed a lendkereket mindent fogsz látni rendesen!

A három tekercsből egy a gyújtáshoz van, egy a töltő, és egy a világításhoz van.

A Simson is negatív testelésű, a keletnémet járműveken általában a barna alapszínű vezetékeknek van valamilyen módon köze a testhez (testelés, testet kapcsol, stb...)

2011. szept. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!