Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Alfa Centauri MLS-YL-125 -ös...

Alfa Centauri MLS-YL-125 -ös típusú (900W,125mm-es korong,230V,50Hz,11000ford) sarokcsiszolóm van, az van ráírva, hogy alkalmas cserép és tégla vágására. Mit gondoltok, fémekre is lehet használni? (konkrétan anyagelőkészítésre hegesztési munkáknál)

Figyelt kérdés
Még diákkoromban vettem, akkor nem figyeltem rá, hogy mire jó, és most a munkahelyemre kéne, mert soha nincsen szabad flex.
2011. máj. 4. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Csiszolni mindenképpen jó, a vágást nem biztos hogy sokáig bírná.
2011. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, Én is pont azon gondolkoztam, hogy talán csak azért irják rá, hogy cserépre meg téglára alkalmas, hogy a burkolók is megvegyék, vagy mittudomén. Mindenesetre köszi.
2011. máj. 5. 08:24
 3/7 ekeke ***** válasza:

Huhh, ez kemény....


A flex azért vág vagy csiszol valamit, mert OLYAN koronggal használod!!!!!


Ha a fordulatszám és a méret a korongon lévő adatok szerint alkalmas, menni fog vele a munka.


Zárójelben: az a centauri nem márka, az szemét, hobbi, a fáskamrába jó, rendes szerszám kék Bosch, Atlas Copco, Makita, Hitachi, na meg persze vannak drágábbak is.


Gyökölni tudsz majd vele, csak finoman nyomjad, ha nem nagyon terheled és nem kap ütésszerű terhelést, akkor 10 évig is jó lehet.

2011. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm "ekeke" a válaszod, kielégítő volt. Te amúgy hegesztő vagy? Mert akkor lenne pár szakmai kérdésem hozzád:D
2011. máj. 22. 17:10
 5/7 ekeke ***** válasza:

Nem vagyok az, de hegesztek mindennap:)

Kérdezz itt, majd olvasom.

2011. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
porcelánozni szeretnék megtanulni awival, tudsz-e benne segíteni
2011. máj. 23. 13:45
 7/7 ekeke ***** válasza:
Ennyire nem vagyok benne. De van 10 terület amin dolgozom, tehát eléggé ott vagyok mindenütt:)
2011. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!