Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet kb.15 méter hosszú USB...

Lehet kb.15 méter hosszú USB kábelt szerezni?

Figyelt kérdés
Számítógéphez való kamerát szeretnék kültéri használatba fogni. Ahhoz, hogy kintről beérjen a házba, 15 méter USB kábelre lenne szükségem. Esetleg lehet más kábelt használni, különböző összeköttetések felhasználásával?
2011. ápr. 9. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem van 5 méteres USB hosszabbítóm, ha 3 olyat összedugsz, máris megvan.
2011. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nincs sok értelme, ugyanis minél hosszabb a kábel,annál gyengébb a jel
2011. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

olyan 8 méterig nyomtatóval még működött. Egy három és egy ötméteres hosszabbítót raktunk össze.


De lehet, hogy a 15 métert már tényleg nem eszi meg, főleg videójelnél. Nem derül ki, amíg ki nem próbálod :-)

2011. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eltorzul a jel es fel sem ismeri majd a gep a kamerad. De, vannak hosszabbito USB kabelek is, amelyikben erosito is van.En egy 5m-est probaltam es jol mukodott. Sorba is kapcsolhatod oket. Gondolom 3 egymas utan meg siman elmegy.
2011. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
erre még nem is gondoltam, hát így meggondolandó, de sztem az lesz, hogy kipróbálom és lesz ami lesz, esetleg ha tudtok árat mondani 5 méteres USB kábelhez, azt még megköszönném
2011. ápr. 9. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Bemész egy antenna, vagy villanyszerelési boltba, és ott méretre legyártják neked.
2011. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan 500 körül vettem, tehát nem egy olyan vészes ár. Ki kell próbálni, működik-e, ha olyan hosszú.
2011. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kamerának csak usb csatlakozója van? Koax nincs?
2011. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak USB sajnos
2011. ápr. 9. 12:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden vezetéknek van ellenállása. Pechedre, az usb egy alacsony áramú dolog így bármilyen kis veszteség a jel torzulásához vezet. Erős áramnál ugye némi veszteség, nyereség meg sem érződik...
2011. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!