Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most készülök megvenni egy...

Most készülök megvenni egy automata DoroChron karórát. Mit gondoltok, megéri 25000 HUF-ot kiadni érte?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy gagyi óráért sok a 25e Ft. Én lebeszélnélek róla. Vegyél Tissot-t, Timex-et vagy Casio-t inkább. 25e ft-ért már ezek között is találsz jó órákat.
2011. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát azért azt megnézném, hogy Tissot karórát, eredetit természetesen, hol kapsz 25.000 magyar forintért. Szóljatok nekem is, én is oda megyek. Ha lopott akkor nem érdekel. :)

Nem ismerem ezt a Dorocron óramárkát, de az előbbi komment íróhoz csatlakoznék, és én Tissot karórát vennék, még ha kétszer vagy háromszor annyiba is kerülne. Azért egy Tissot az Tissot Na. A név elég jól cseng mindenki fülében.Ha már elköltenéd pénzed akkor vegyél minőséget stílus...stb. Nem fogod megbánni. lőpá

2011. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A DoroChron egy osztrák márka, az Orex saját márkája. Nagyon jó, megbízható órák amúgy, ha valaki erre vágyik. Ha valaki márkás órára vágyik, akkor nem neki való. 25 ezerért sok a DoroChron! Ha bemész az orex-be, ott szinte mindet 50%-on adják, alaphangon (tehát 'állandó' akció van!), 25 helyett 13-ért, 19 helyett 9-ért, stb. Ha nem vagy 'óramániás', és csak egy mutatós, jó kis órát akarsz, akkor menj be az üzletbe, azt javaslom :) Tissot nincs ennyiért, csak ha 30 éves vagy ha lopott, vagy ha hamisítvány.
2012. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!