Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-Com internetetek jó? A...

T-Com internetetek jó? A modem milyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 09:31
 1/4 anonim válasza:
Nálunk a modem egyszer elfüstölt, de rá 3 napra ingyen és bérmentve kicserélték. Azóta úgymond jó a net.
2010. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már sok éve van T-internetem. Először Motorola modemem volt, gond nélkül működött. Most, hogy IP TV-re váltottam (meg 15 megabites netre), kicserélték egy CISCO modemre. Ennek a beállítása egy kicsit nyűgös volt, de azót
2010. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
...ta azzal sincs semmi gond, a torrentet is sikerült beállítani. A sebesség is megvan.
2010. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg dsl modemet használtam, remekül volt kb 3 évig. Most itt pihen az a modem, mert speedtouch-t használok 3 éve. Nemrég elromlott, egy nap múlva cserélték.
2010. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!