Ez így működne?

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék. Irodában dolgozom, ami unalmas néha. Szoktam zenét hallgatni közben. Fülhallgatón, mást ne zavarjak.

Viszont ami zavar, hogy a gépem nem bluetooth-os, így csak vezetékes füllhallgatóval tudom hallgatni. Viszont kényelmetlen, helyhez kötött.


A vezetéknélküli fülhallgatóm bluethoot-os. Behoznám, de sokat nem érnék el vele.

Viszont a temu feldobta a lent linkelt eszközt.

Egy lényegében usb az egész. Nem is nagy összeg.

Ha ezt megvenném, valóban tudnám hallgatni vezeték nélküli fülessel a gépem?


[link]


ma 09:41
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]



Vagy ez pl

ma 09:44
 2/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Amelyik Jack-dugós, USB-ről csak az 5V tápot veszi és működhet analóg bemenet vagy kimenetként is (BT-adó vagy vevő mód), amit úgy lehet váltani, ha az ember a tápellátást kihúzza-visszadugja, legalábbis régebben ilyesmit olvastam.

A másikat USB-eszközként ismeri fel a Windows, az ábra szerint fülhallgatót is kezel, de mindezekért én garanciát nem vállalhatok, hogy mi lesz a végeredmény.

ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én sem venném ezeket a Temus vackokat. Azén javaslatom az, hogy vegyél egy minőségi Bluetooth adaptert, amelyet USB-n tudsz csatlakoztatni a géphez, és lesz Bluetooth.

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Inkább itthonról, valami megbízható webshopról vegyél egy normális Bluetooth dongle-t. Ezek a Termus vackok vagy működnek, vagy nem. Itthon is kapsz normálisan 3-4 ezerért.


Egyébként ha céges gép, jó eséllyel le van tiltva az USB, delegalább is a driverek telepítése, szóval nem biztos, hogy fogod tudni használni.

Egyébként nem értem az egészet, mert egyrészt, ha a gépnél ülsz, akkor teljesen jó a vezetékes füles, másrészt ma már a legolcsóbb laptopon is van Bluetooth, hogyhogy a tiéden nincs?

ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gépnél ülök, igen. De közben pakolom a papírokat ide oda, mappákért felállok, stb.

2percenként ki be pakolom a fülest.


Aszatli gépem van és nincs rajt, akár milyen hihetetlen.


Nincs letiltva az usb.


Oké, a temut elengedem. De tudnátok linkelni olyant, ami használható lenne?

ma 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm 5! :)
ma 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!