Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A mágneszár miért csak fejjel...

A mágneszár miért csak fejjel lefele kapcsol?

Figyelt kérdés

#Mágnezár
ma 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Feszül, lötyög, beakad, nem érintkezik, akármi, bármi.

Ha nem jó, a vásárlás helyén jelezd a problémád, ha új.

Ha régi, akkor cseréld, ha biztosra akarsz menni.

Egyébként meg szedd szét, és nézd meg mi a baja, mert mi innen nem látjuk sajnos. Azt se tudjuk mid van.

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, ezeken amit irtál már tul vagyok. Újat vettem en nem huz be csak fejjel lefelé.Mágneszár
ma 12:54
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Csak fárasztottad az első válaszolót, mert a lényeget elfelejtetted megemlíteni.

De én túljártam az eszeden: trükkösen nem válaszoltam semmit, amikor láttam a kérdést.

ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg trükkös vagy, semmit nem tudtam meg a te hozzaszólásodbólsem, most tudom mi a hiba😂


Nem lötyög, nem is nyávog, vadonat új be van rakva. Megmozdul valami benne kap áramot szerintem, de megsem huz be. Az hogy magneszár szerintem lehet erteni tudni mi az. Aki nem tudja mi az, (mert visszakerdezett hogy: nem tudjuk mid van?), nem szerelte az meg minek szól hozzá. Most tudtok valamit értelmeset is hozzászolni, azon kivül hogy a vadi újat szedjem szét, vagy vigyem vissza? Azt negköszönném, a többit hagyjuk

ma 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!