Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Átállítottam a kazánt nyári...

Átállítottam a kazánt nyári állásból télire, és hirtelen leesett a nyomás, viszont a szelep megnyitása után nem történik semmi. Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Csatolok pár képet, mert van millió kazán, jelen esetben egy Demrad Aden kombi kazánról van szó.

Legjobb tudomásom szerint az a felső piros csap, amit meg kell nyitni, ha leesik a nyomás. De hiába nyitom, ló*asz se történik. Év elején úgy állítottam át nyárira, hogy még semmi baja nem volt, tehát arra tudok gondolni, hogy valamit nem jól csinálok. (A téli-nyári állás tekerője véletlenül letört korábban, attól tekintsünk el, feltételezzük most hogy az jól áll. De igazából mindegy, mert mostmár melegvizem sincs :D)


[link]

[link]

[link]

[link]


tegnap 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért van két nyomásmérő beépítve, mert korábban a kazánon lévő rossz volt és nem tudták mi a baja, ezért beraktak egy másikat lentre. Közben tavaly egy szaki rájött az okára, így most mindkettő működik, és kb ugyanazt mutatják.
tegnap 17:50
 2/7 Szirty ***** válasza:

A kazán saját feltöltő szelepét nyisd ki!

Ez a kazán alján bal oldalon balról a második cső melletti szelep.

[link]


Ha elérte a nyomást akkor ne felejtsd el elzárni!

tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megnyitottam ezt is most, teljesen ki is csavartam már belőle a csavart az előbb, de semmi
tegnap 18:53
 4/7 Szirty ***** válasza:
Akkor nincs víznyomás.
tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha megnyitom a házban bármelyik csapot jön a víz
tegnap 20:16
 6/7 A kérdező kommentje:
plusz míg ma át nem raktam télire, addig nem volt gond a nyomással.
tegnap 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
hivj egy szakembert az megtudja ha kell javitani.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!