Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem lett semmi baja (többi lent)?

Nem lett semmi baja (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval épp a blender ben dolgoztam a laptopomon és a telefonomon kerestem valamit, amikor ki esett a kezemből és rá esett a laptopomra a track padra és a videó kártyára. A képernyő hirtelen vörösen és fehéren kezdett világítani, úgy mint egy régi tévében amikor nem jó az adás. Lekapcsoltam a kapcsoló gomb hosszú megnyomásával. Mikor bekapcsoltad tök jól ment, de nem vagyok benne biztos hogy minden jó. 2 videó kártya van benne, 1 amelyik a processzorral jár és egy nvidia kártya. Nemtudom hogy melyiket ütöttem meg, de azthiszem hogy azt amelyik a processzorral jár, mert gondolom, hogy az jeleníti meg a képet. Nem lett semmi baja? Használhatom tovább gond nélkül? Hogyan lehetek biztos abban hogy nem lett semmi baj?

2021. okt. 26. 17:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Trackpad=touchpad vagyis az amit mouse helyett használsz laptopon
2021. okt. 27. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!