Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ilyen erőszakosak az...

Miért ilyen erőszakosak az eladók a boltok többségében ?

Figyelt kérdés
Beledumálnak melyik márkát vedd, addig nem hagynak békén, ameddig nem kötsz minden jelentéktelen szarra biztosítást és extra garanciát. Már utálok a Mediamarktba és az Euronicsba bemenni. Inkább online rendelek.
tegnap 07:24
1 2
 11/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
MM-eseknél ez ilyen becsípődés, a félelmetes aktatáska.
tegnap 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez a cég elvárása, sajnos a postán is ezt csináltatják szerencsétlenekkel. "Addj el sorsjegyet meg kössél biztosítást..." Borzasztóan érzi magát a vevő és az eladó is. Ráadásul én pont fordítva működöm, ha valamit tukmálnak én azonnal "bezárok" és semmit sem vagyok hajlandó venni, mert erőszakoskodásnak veszem. Nálam öngólt rúg mindegyik.
tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!