Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hallgassak fejhallgatón...

Hallgassak fejhallgatón zenét, vagy mindenképp Bloetooth - os kell?

Figyelt kérdés
Anyukámat nemrég kiröhögte a vonaton egy tini, mert nem volt Bloetooth - os fülhallgatója, csak vezetékes. Nekem csak egy nagy, vezetékes fejhallgatóm van. Én se hallgassak akkor azon zenét? Furi? Ódivatú?

tegnap 17:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én gyűlölöm az akkus fejeseket, egyszerűen mindig akkor merül le, amikor a legnagyobb szükség lenne rá, ugye. A BT se olyan ám... kicsit távolabb van, egy pillanatra, úgy szétkrja a bitrátát... aptx és hasonlók ide vagy oda...


de amilyen extra funkciók jönnek és jönnek, úgy átgondolandó lehet még egy magamfajta számára is. Gondolok itt pl az aktív zajszűrésre.


Aztán a vezetékesnek is be kel látni a hátrányait. Jó hát maga a vezeték.. akadályozó lehet. Az analóg jel is azért elég kaksi tud lenni, hogy van egy alap súgása minden dac minden fülesének.

Aztán a DAC! legtöbb új telefonban már maga a jack csatlakozó hiányzik, USB-C átlakítóval lehet varázsolni bele... a DAC meg a legolcsóbb szarhulladék. Akkor meg hiába szidom a btmegnízhatatlanságát, ha a telefon maga amúgy még nagyobb hulladékot ad ki magából, mint egy alap BT fejes.


Erre a fasságra meg nem reagálnék, hogy egy 12 éves mit nevet ki. Ha valaki ez alapján hoz dö.téseket az életéről, ott azért nag a baj....

ma 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy vezetékes jobban szól, mint egy ugyanolyan árkategóriás vezeték nélküli és még csak tölteni sem kell, le sem merül. Nem értem, mi ebben a kinevetnivaló. Nem az alapján választanék fejhallgatót, hogy egy random idióta tini éppen mit röhög ki meg mit nem.
ma 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Szirty ***** válasza:

"...ne csodálkozz ha kiröhögnek vagy megbámulnak miatta."


A baltát az ősember találta fel. Röhögsz ha látsz egy baltát?

ma 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mit kell ezzel ennyit foglalkozni? Annyi mindenért megbámulnak, akár egy nyomógombos telefon miatt is.
ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, csomóan használnak (pl tömegközlekedésen) vezetékes fülest. Kutyát nem érdekli.
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BeefEater ***** válasza:

De irigyellek a problémáidért, kérdező.

Én sokszor vezetékre szoktam váltani Bt-ről forgalmas helyeken, mert a sok vezeték nélküli fejhallgató egymást zavarja és akadozik a zene.

Ha ezért egy tini kiröhög, hát tegye. Csak csinálja úgy, hogy ne is tudjak róla, mert baromira nem érdekel.

ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!