Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hallgassak fejhallgatón...

Hallgassak fejhallgatón zenét, vagy mindenképp Bloetooth - os kell?

Figyelt kérdés
Anyukámat nemrég kiröhögte a vonaton egy tini, mert nem volt Bloetooth - os fülhallgatója, csak vezetékes. Nekem csak egy nagy, vezetékes fejhallgatóm van. Én se hallgassak akkor azon zenét? Furi? Ódivatú?

tegnap 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Inkább azon kell nevetni, aki ilyesmi alapján ítél meg egy másik embert.
tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
91%
debil vagy kicsit, vagy mi ez a kérdés...?
tegnap 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Szirty ***** válasza:

Ha az számít hogy más mit gondol akkor mindenképp úgy csináld hogy királynak érezd magad és mások is azt higgyék hogy az vagy.


Ha az számít hogy zenét hallgass és le..rod mások mit gondolnak arról hogy milyen fülessel hallgatod, akkor azzal és úgy csináld hogy a zenét élvezni tudod.


Fejben dől el (a te fejedben).

tegnap 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát kicsit elavult technológia szóval ne csodálkozz ha kiröhögnek vagy megbámulnak miatta.
tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
A vezetékes fejhallgató még jobb is, mivel az nem tud le merülni. Aki ezen nevét, az csak valószínűleg irigykedik. Hát, hát irigykedjen :D
tegnap 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2es, honnan ismered a "debil" szót?


Kérdező, én a kérdést úgy tettem volna fel: nevetséges ha valaki vezetékes fülhallgatót használ?


A válaszom pedig, NEM. Egyáltalán nem az. Nekem például van vagy 4 vezeték nélküli fefühallgatóm, mégis ragaszkodom a vezetékeshez, mert az kényelmesebb és szebben is szól.


Inkább az a személy vicces, aki kinevette. Kíváncsi lennék mivel magyarázná meg miért nevetett.

tegnap 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül megfelelni másoknak, ez pedig nem hiszem, hogy jellemző lenne, egyébként nem is hiszem, hogy rajta nevettek, ráadásul a vezeték miatt, talán félreértette.
tegnap 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb bluetooth-os fül/fejhallgató hangzása messze el van maradva egy olcsóbb vezetékesétől, ugyanis a bluetooth alacsony sávszélessége miatt tömöríteniük kell a zenét, és ehhez gyengébb szabványú kodeket használnak. Ezt nyugodtan mondd meg bárkinek, aki kinevet.
tegnap 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
debil vagy kicsit, vagy mi ez a kérdés...? - Szia, nem tudom mit jelent a debil, de a kérdés teljesen komoly.
tegnap 19:27
 10/16 anonim válasza:
nézz tükörbe
tegnap 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!