Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem sikerülhetett a...

Miért nem sikerülhetett a bankszámlámra átutalni a Lidlben a REpont automatánál kapott pénzt?

Figyelt kérdés
Bedobtam egy db üveget. Két opció közül lehetett választani. Jótékonysági célra való felajánlás és bolti utalvány lehetősége. Én egyiket sem választottam, tehát leolvastam az appban lévő QR kódot a gépben, és kiadott nekem egy bolti utalványt:D Most ez miért? Történt már ilyen veletek?

júl. 30. 01:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt már tudod, hogy kell legközelebb ( QR kód tekintetében ), de előre szólok ne rémülj meg ha nem lesz rajta az összeg pár percen belül, mert a napokban káosz volt és sokan 2 nap után kapták csak meg. Mondjuk én kipróbáltam ma reggel pont ezért egy kicsi összeggel és szinte egyből ott volt applikációban is + számlámon, de az "ördög nem alszik" ...
júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Ti is mindig rossz géppel találkoztok? Komolyan elmegy a kedvem az egésztől.

Tegnap is ebbe futottam bele, ma reggel is " nem üzemel" fogadott másiknál és a legjobb ott cigizett mellette a dolgozó ( bolt oldalában van kialakítva külön ajtóval nem bent) azt mondta nem tudja mikor lesz jó 2 nap vagy 10. Ja oké.

júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Műszaki okok miatt nem üzemel írás fogadott ma engem is azt mondta ott dolgozó mohu felé lejelentették onnantól kb egy hét míg megcsinálják.
júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mit vártok? Hernádi fizeti az extraprofitadót meg retteghet, hogy megint sapkát raknak a benzinárra.


Megígérték neki, hogy majd mikor az EU határidő eljön valamit machinálnak a számokkal és lesz 90%-os visszaváltási arány, aztán azzal kellett szembesülnie, hogy éppen csak beindult és hála a csöveseknek és a cigányoknak már 99% a visszaváltás.


Bepánikolt az ember, aztán most közbe kellett lépnie Tóninak és mindenféle technikai hibát létrehoznak véletlenül szándékosan.

júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!