Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem sikerülhetett a...

Miért nem sikerülhetett a bankszámlámra átutalni a Lidlben a REpont automatánál kapott pénzt?

Figyelt kérdés
Bedobtam egy db üveget. Két opció közül lehetett választani. Jótékonysági célra való felajánlás és bolti utalvány lehetősége. Én egyiket sem választottam, tehát leolvastam az appban lévő QR kódot a gépben, és kiadott nekem egy bolti utalványt:D Most ez miért? Történt már ilyen veletek?

júl. 30. 01:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
velem auchanban volt az hogy becsippqntottam a qr kodot. kiirta hogy bankkartyara nem utal vissza mondom jo kikerem a cetlit. amikor kikertem volna semmit sem adott ki. valszeg elutalta jotekony celokra vagy nem tudom.
júl. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A qr kód beolvasásával kezd. Kiírja hogy Szia József! Ezután kezd el dobálni a sörös bobozokat.


Ha egyből azzal kezded hogy dobod a sörös dobozt akkor már csak vásárlási utalvány és jótékonyság közül választhatsz a végén.

júl. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
júl. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Mert az app és az egész repont funkció egy kalap 💩

Nézd már meg az app értékelését a play áruházban. Ennyi egy csillagot már régen láttam.

júl. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Most egyébként is szar a rendszer, nem mindig olvassa be a QR kódot, vagy ha igen, akkor sem utalja át a pénzt. Pont tegnap tettem panaszt, hogy a hétvégén bedobált palackokra nem jött meg az utalás, egy elég sablonos választ kaptam (szóval gyanúsan kopizta, sokaknak van hasonló gondja), hogy akadozik az utalás, ha látszólag beolvasta a kódomat, akkor majd egyszer megjön a pénz, ha már a kódot se veszi be a gép, akkor marad a kupon, és köszi a türelmet blabla.


Lehet ebbe estél bele te is.

júl. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első lépés kell hogy legyen a QR kód beolvasása. Amikor ez sikerült és kiírja a gép a nevedet, akkor fogod megkapni az utalást. Ha anélkül rakod be a palackot, akkor már csak a másik 2 opcióból választhatsz.
júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Leolvasta egyáltalán a QR kódot az ótómat? Szeintem nem.
júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

"Két opció közül lehetett választani. "

"Én egyiket sem választottam"


Itt NEM a rendszer a hülye, hanem az, aki nem tudja felfogni, hogy ha KÉT lehetöség van, akkor nem lehet harmadikat választani.

Ahogy többen írták, a QR kódot elöre be kell olvastatni, ha számlára akarod

júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%

Ahogy az 5-ös írja, szar a rendszer és valószínűleg ez még csak a kezdet. Mivel haver kapta a koncessziót, akinek az az érdeke, hogy senki ne váltsa vissza, mert akkor az 50 Ft palackonként tiszta profit, valahogy lassítania kell a folyamatot.


Valószínűleg NERniában nincs szegénység, nélkülözés és a csövesség is marginális, így álmukban sem gondolták, hogy nem csak az ürülékben fetrengő alkeszok, de a kisnyugdíjas, a takarítónő és az egészségügyi dolgozó is sorba fog állni és a vegán hipszter (aki anyagilag nincs ráutalva, de a környezetet védi) se bízik a beépített jótékonykodásban és majd ő eldönti, kinek adja.


Ez pedig így összességében mind Hernádi Zsóti yachtpénzét csökkenti. Az ilyesmi pedig NERniában megtorlást kíván.


Tehát rendszerhibák sorozata, meg nem érkező utalások, ha a hivatalosan fél évig, nem hivatalosan 1 hét után kifakuló hőpapíros bónok vagy a napokig nem üzemelő automaták nem lennének elég visszatartó erő.

júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után olvastam el az appon belül, hogy előbb a QR kódot kell leolvasni. Miután megkaptam a bolti utalványt, azután beolvastattam a QR kódom és akkor is valamilyen “x”et írt ki a gép és szöveget, amit nem olvastam el, mert már nem érdekelt. Tehat nem ismert fel. De teszek majd még egy próbát, hátha.
júl. 30. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!