Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezetékes, vagy -nélküli egér?

Vezetékes, vagy -nélküli egér?

Figyelt kérdés
2 éves használat után most cserélném le a vezeték nélküli egeremet, mely előtt 2 évig egy vezetékeset használtam (azelőtt meg ezeréves hulladékokat). Számomra nincs nagy különbség a kettő típus között, viszont én arra volnék kíváncsi, hogy ámblokk szerintetek vezetékeset, vagy vezeték nélküli egeret érdemes vásárolni. Nem játékra kell, viszont munkámból adódóan rengeteget ülök a gép előtt, ezért szeretnék egy strapás darabot venni. Összességében a vezetékes vagy az anélküli egerek bírják tovább?

júl. 27. 01:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem a Logitech sem tartott markánsan tovább.
júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem akárhány vezeték nélküli volt, mindig azt csinálta, hogy néha megugrik a kurzor, nem tudom mi miatt. Plusz mindegyik olyan volt, hogy amikor elmegy alvó állapotba,akkor csak gombnyomásra ébred fel és ha pont a kurzor alatt van egy ikon akkor azt elindítja, kicsit idegesítő. Én már csak vezetékeset használok.
júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Munkára én is vezeték nélkülit használok, nekem hp-m (pontos típust most nem tudok mondani, mert bent van az irodában) van 5 éve, és köszöni szépen, semmi baja nincsen. Meg is őrülnék egy vezetékestől, ígyis van elég tyúkbél az íróasztalomon (laptoptöltő, hdmi kábel). Nagyjából 3-4 havonta kell elemet cserélni benne. Gameléshez nyilván csak a vezetékes jöhet szóba, hiszen ott fontos a nagyon gyors válaszidő, amire a vezeték nélküli nem képes.
júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#12 Az enyémet (Lidl) is fel kell ébreszteni... Ilyenkor mozgatni szoktam.
júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jobb gombbal kell felébreszteni, akkor nem indít atomháborút, nem?
júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Szirty ***** válasza:

Naja.

Csak az volt a gond ezzel hogy amikor olyan ablak volt megnyitva amelyik bezáródik jobb gombbal, akkor bezárta.

júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek további gondolatok is!

Vezeték nélküli felébresztéséhez meg szerintem érdemesebb a switchet ki- és bekapcsolni, akkor semmi interakciót nem csinál, de felébred.

júl. 28. 14:53
 18/21 anonim ***** válasza:
Én aztán nem emelgetem ezért, amúgy sincs gyakran gomb, link, vagy ilyesmi fölött.
júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Szirty ***** válasza:

"Vezeték nélküli felébresztéséhez meg szerintem érdemesebb a switchet ki- és bekapcsolni"


Hát az még szép lenne hogy naponta 20-30x ki/be kapcsolgatom.

júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

> "Gameléshez nyilván csak a vezetékes jöhet szóba, hiszen ott fontos a nagyon gyors válaszidő, amire a vezeték nélküli nem képes."


Én pont ezért írtam, hogy vezeték nélküliből csakis a Logitech saját Unifying vevőegységes megoldása jöhet szóba. Vezetékest megszégyenítő a válaszidő! Bluetooth-os egereknél ezen kívül még probléma lehet az alvó módba kapcsolás, a Wifi jel zavarása, gagyibb egereknél a párosítás elfelejtése időnként. Én biztosan nem szarakodnék ilyennel.

júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!