Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezetékes, vagy -nélküli egér?

Vezetékes, vagy -nélküli egér?

Figyelt kérdés
2 éves használat után most cserélném le a vezeték nélküli egeremet, mely előtt 2 évig egy vezetékeset használtam (azelőtt meg ezeréves hulladékokat). Számomra nincs nagy különbség a kettő típus között, viszont én arra volnék kíváncsi, hogy ámblokk szerintetek vezetékeset, vagy vezeték nélküli egeret érdemes vásárolni. Nem játékra kell, viszont munkámból adódóan rengeteget ülök a gép előtt, ezért szeretnék egy strapás darabot venni. Összességében a vezetékes vagy az anélküli egerek bírják tovább?

júl. 27. 01:14
A kérdező szavazást indított:
Vezetékes
Vezeték nélküli
Szerintem <egyéb/> (megírom válasz formájában)
16 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Vezeték nélküliből a Logitech Unifying egerek a legjobbak, mást jóformán nem is érdemes venni.
júl. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Szervizmérnök úr ***** válasza:
45%

Nem kéne már vezetékes, annyira megszoktam a nélkülit.


"ámblokk szerintetek vezetékeset"


Nincs ilyen szó, "en bloc" francia kifejezés, értelmileg sem igazán illeszkedik a mondatba.

júl. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Én még a XX. sz. gyereke vagyok, drótpárti.
júl. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem egér ugyan, hanem billentyűzet és egér készlet (természetesen vezeték nélküliről beszélve), de most használom a harmadik készletet, megelégedetlenségemre. :D Volt idő, mikor azt hittem, hogy a szomszéd szándékosan belezavar az adatátvitelbe. :D Az egyik, amire ezt a mostanit cseréltem le, az azt csinálta, hogy úgy két-három óra üzem után elkezdett ismételni, tele voltam csupa aaa-val, meg kkk-val. És mivel a javításnál a Del meg a Backspace nyomásokra is ismételt, javítani sem volt egyszerű. :D A mostani meg időnként kihagy, azon kapom magamat, hogy az utolsó szó hiányzik. :D Viszont nagyon bele lehet szokni a kényelembe. Általában a lábamat az asztalon tartom és a billentyűzetet a combjaimon. Persze, ettől a gerincem megy gallyra, az élet egy végtelen lánc. :D

Amíg csak egeret használtam vezeték nélkülit, addig semmi bajom nem volt az olcsókkal sem, három évente tönkrementek, de mindig volt otthon egy újabb (vagy régebbi) három-ötezer forintos, miután van asztali is, meg több laptop is az ingatlanban. Szerintem nem is érdemes húzósabbat venni.

júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Drótmentes. Ha veszel egy jobb Logitech darabot, azzal nem nyúlsz mellé. Nekem egy M545 van, amit már 6 éve használok.
júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Szirty ***** válasza:
72%

Ha zavar a vezeték, de nem zavar hogy olykor elemet kell benne cserélni (vagy akkut tölteni) akkor vezeték nélkülit válassz.


Ezekből én is a Logitech-et ajánlom (erősen).

Volt többféle nekem amikkel az volt a bajom hogy ha egy ideig nem nyúltam hozzá átment energiatakarékos módba.

Ami még nem is baj, de az ébredéssel gondok voltak. Nem volt elég megmozdítani, vagy rángatni kellett, aztán keresni az egérkurzort hogy hova lett, vagy gombot nyomni. De ébredés után a gombnyomást meg "lejátszotta" vagyis ilyenkor az adott programban általában lefutott valami funkció amit nyilván nem akartam. Ez igencsak bosszantó tud lenni hosszú távon.


A Logitech ilyet még soha nem csinált, annál ezt megoldották.

Ráadásul olyan keveset fogyaszt hogy van rajta ugyan kapcsoló, de én rendszeresen elfelejtem kikapcsolni mégis hónapokig megy egy elemmel.

júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Logitech.

Ha valamelyik órát már nem "viszi" az elem(AA) akkor az egérbe áttéve az még hónapokig megy vele.Kikapcsolni sohasem szoltam.

júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
...szoktam.
júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A Logitech Mx 518-asom kb 14+ eves lehet. Sosem zavart a vezetek, 3x volt kitakaritva, mai napig tokeletesen mukodik.

Es napiszinten jatszok multis jatekokat.

Ha ez nem strapabiro, akkor nem tudom mi mas lehet...

júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Én Logitechből már vettem olyat, ami billeget az asztalon, de legalább dupla annyiba került, mint a hasonló képességűek (pl. felbontást tekintve). A mostanit a Lidl-ben vettem kb. 4000 Ft-ért kb. 2 éve, tökéletesen működik. Bár a 6 gombból nekem 3 elég lenne. A régi vezetékes azóta nem hiányzik, bár majdnem 20 évig bírta. Olcsó Genius volt.
júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!